Prvi podcast novog portala .drugost

Poslušajte prvi podcast novog interdisiplinarnog portala .drugost, na kojem rade studenti odsjeka za kulturalne studije Filozofskog fakulteta u Rijeci. U prvom podcastu razgovarali su članovi uredništva Tina Perić i Florijan Lacko s asistenticom na odsjeku Dunjom Matić o prijašnjim izdanjima časopisa kao i izvoroj ideji pokretanja časopisa Drugost. Dotaknuli smo se tema kao što je studentska blokada 2009., potrebe za časopisom na odsjeku, potrebe za kreativnim izražavanjem među studentima te potrebe za uspostavom platforme putem koje će mladi članovi akademske zajednice moći predstaviti svoje radove.
Ovo je jedan od mnogih podcasta koje planiramo snimati, uključite se u raspravu, predlažite teme i komentirajte. Čujemo se!
.drugost